Özel Tasarım Aydınlatma elektrik taahhüt

Adam Saat Eleman Kiralama

Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak uzun yıllardır projelerde bulunmuş elektrik mühendisi ve mekanik mühendisi başta olmak üzere teknik kadromuzun ve saha kadromuzun kalitesi ile projelerde yer almaktayız. Jeneratör alımlarınız için iletişme geçinizi, Personel Usta Kiralama Hizmeti vermekteyiz. Marmara Bölgesi trakya Taahhüt işleriniz ile ilgili teklif almanızı ve birlikte çalışmayı umut ederiz.

Mekanik, Elektrik, Otomasyon, Usta, Kirala, AdamxSaat, Adam Saat, Aylık, Yıllık, hizmet, fabrika, eleman, kaynakçı, elektrikçi, havalandırmacı, panocu, kalfa, usta, isg, belgeli, kiralama hizmeti, lüleburgaz, çorlu, fabrika.


Elektrik Proje Taahhüt ve  Mekanik Proje Uygulamalar ile yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz.
İstanbul, tekirdağ, kırklareli, edirne, çorlu, çerkezköy, lüleburgaz elektrik tesisat firması, adam kiralama

0288 502 20 39

  • Personel Kiralama Hizmeti
electrical contractors
electrical contractors

elektrik malzeme satışı, toptan malzeme, usta kirala, adam saat kirala, aylık usta kirala, personel kiralama, hizmet, işçilik hizmeti, işçilik teklifi al.

Personel Kiralama

Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak Proje olarak iş ve alışveriş merkezleri, otel ve turistik tesisler, mağaza, hastane, endüstriyel tesisler ve akıllı bina/ konut gibi çeşitli İşlevlerde her tür yapı için aşağıda belirttiğimiz alanlarda elektrik projesi hizmeti vermekteyiz. Almış olduğumuz bayilikler ile uygun fiyatlı toptan malzeme satışımız vardır. usta kiralama, Orta Gerilim Tesisatı Yerleşim Projeleri, Aydınlatma Tesisatı Kuvvetli Akım Tesisatı Güç Faktörü Kompanzasyon Tesisatı, Jeneratör Tesisatı, Kesintisiz Güç Sistemi (UPS) ve Tesisatı; Hadımköy, Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz bölgesi ağırlıkta olmak birlikte Tüm Marmara bölgesine hizmet vermekteyiz.

0288 502 20 39

teklif için info temelektromekanik.com mail atınız