trakya elektrik

ANDOVER CONTINIUM

Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak uzun yıllardır projelerde bulunmuş elektrik mühendisi ve mekanik mühendisi başta olmak üzere teknik kadromuzun ve saha kadromuzun kalitesi ile projelerde yer almaktayız. Jeneratör alımlarınız için iletişme geçinizi, Andover Continium kartlı geçiş, Proje, Mühendislik, Taahhüt Hizmeti vermekteyiz. Marmara Bölgesi trakya Taahhüt işleriniz ile ilgili teklif almanızı ve birlikte çalışmayı umut ederiz.

  • ANDOVER CONTINIUM Kartlı Geçiş Bayileri

Mekanik, Elektrik, Otomasyon, mühendislik, hizmet, fabrika, konut, avm, kolej, inşaat, şantiye, Kocaeli, proje, eğitim binaları, yurt, üniversite, plaza, iş merkezi, sosyal tesis, otel, fabrika.

  • ANDOVER CONTINIUM

Rosslare geçiş kontrol sistemleri, özel çok yüksek güvenlik düzeyi gerektirmeyen tüm ticari ve endüstriyel tesislerinizde güvenle kullanabileceğiniz ekonomik bir seçenektir. 30.000 kişiye kadar kullanıcı kapasitesiyle pek çok işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikleri bulundurur.

  • 1 kapıdan başlayıp 4000 kapıya kadar genişleyebilen sistemler
  • Proximity, RFID, Smartcard (Mifare) ve Biyometrik okuyucular
  • İç ortam, dış ortam ve darbelere dayanıklı kart okuyucular
  • Video kamera bağlanabilen kontrol paneli ve yazılımı
  • Esnek ve kolay kullanılabilen işletme yazılımı
  • Tek başına çalışan, genişleyebilen veya network olabilen kontrol panelleri
elektrik proje uygula
elektrik proje uygula

ANDOVER CONTINIUM Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartlı geçiş sistemleri vasıtasıyla belirli bir mahale giriş ve çıkışlar kontrol altına alınabileceği gibi girişten sonra belirli bölümlere belirli şahısların girişine izin verilip verilmeyerek herkezin sadece kendi izinli olduğu alanda dolaşması sağlanabilir. Gizli bölümlere yetkisiz kişilerin girişlerinin önüne geçilebilir.

Kart kontrollü geçiş sistemleri yemekhane kontrol sistemlerinde, personel devam kontrol sistemlerinde, erişim kontrol sistemlerinde,  Firmalar, Fabrikalar, İş Hanları, Ofisler, Depo, Özel Bölümler, Asansörler , Siteler, Plazalar tarafından kullanılır.

info temelektromekanik.com mail ile projeleriniz ile ilgili teklif alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir