MEkanik Taahhüt Soğutma Tesisatı Çorlu

Boreas Klima

Tem elektromekanik olarak firmamız endüstriyel tesislerde  alanında uzman ve kalifiye ekipleri ile ilaç sektörü,otomotiv sektörü,tekstil sektörü ,enerji sektörü,gıda sektörü,kimya sektörü başta olmak üzere mekanik olarak hızlı zamanında ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır.Şirketimiz yangın koruma,içme ve kullanma suyu sistemleri,basınçlı hava sistemleri,buhar ve kızgın yağ sistemleri,ısıtma sistemleri,soğutma sistemleri,havalandırma sistemleri,grup montajlı ekipmanlar konusunda uzman mühendis ve yetkili montaj elemanları ile kaliteli ve doğru sistemi sizlerle birlikte uygulamayı prensip edinmiştir.Firmamız her sektör için ayrı ayrı eğitim almış personelleri ve alanında profesyonel çözüm ortakları ile birlikte montaj sonrası bakım desteği sağlamaktadır.Firmamızın yetkinlikleri arasında paslanmaz boru kaynağı, hvac, ısıtma, soğutma, havalandırma, hvac sistemleri, lüleburgaz, çorlu, istanbul, hvac firması, orbital kaynak,kazan dairesi montajı ve tasarımı,merkezi iklimlendirme sistemleri,grup ekipman montajı(eşanjör,kazan,basınçlı tanklar vb),proje yönetimi ve danışmanlığı yer almaktadır.

Aldağ, Oray, General Filter Havak, Boreas, Demir Döküm, Arçelik, Daikin, Mitsubishi, Alarko, York, Toshiba, Aaon, Samsung, LG, Bosh,

BOREAS ÜRÜNLERİ

SAMSUNG VRF
SAMSUNG SPLIT
DC MASTER SANTRALİ
5.NESİL KLİMA SANTRALİ
HAVUZ NEM ALMA KLİMA SANTRALİ
HİJYEN SANTRALİ
ISI GERI KAZANIM CIHAZI
GIZLI TAVAN TIPI FANCOIL ÜNITESI
MUTFAK HAVALANDIRMA SANTRALİ
DAVLUMBAZ EGZOZ SİSTEMİ

Klima Nedir?

KLİMA NEDİR?

Günümüzde artık ihtiyaç olan klima sistemleri; ortamın konfor şartlarında tutan cihazlardır. Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar, bunlar:

1-Soğutma
2-Isıtma
3-Nem kontrolü
4-Havanın değişimi

Klimaların periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir, artık klimalar teknolojideki gelişmelerle ekonomik ve sessiz hale geldi. Sadece düzgün hesaplanmayan kapasiteler ile düşük btu beya yüksek btu ile düzgün çalışmaması mümkündür.

BOREAS, ağır çalışma koşullarına dayanıklı uzun ömürlü, dünya standartlarında sertifikalı ürünler kullanılarak üretilmektedir.

Hada İlça Projemizde kullandığımız ürün grupları Boreas’a aittir.

Havalandırma Klima

Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak Proje olarak iş ve alışveriş merkezleri, otel ve turistik tesisler, mağaza, hastane, endüstriyel tesisler ve akıllı bina/ konut gibi çeşitli İşlevlerde her tür yapı için aşağıda belirttiğimiz alanlarda elektrik projesi hizmeti vermekteyiz. Almış olduğumuz bayilikler ile uygun fiyatlı toptan malzeme satışımız vardır. boreas bayileri, klima Satışı, Led Aydınlatma, MEkanik Otomasyon, kırklareli, Boreas Air Conditioning, Vrf Klima, havalandırma tesisatı, , Hadımköy, Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz bölgesi ağırlıkta olmak birlikte Tüm Marmara bölgesine hizmet vermekteyiz. Klimalarımız konfor ve hijyen şartlarını kesintisiz ve uzun ömürlü olarak çalışmaktadır.

KLİMA ÇEŞİTLERİ
18000 BTU, 12000 BTU, 24000 BTU, 9000 BTU, 24000 BTU, 13648 BTU, 17742 BTU, 9000 BTU, 8871 BTU, 8000 BTU, 32000BTU, DUVAR TİPİ KLİMA, FAN COİL TESİSATI, SAMSUNG VRF, SAMSUNG SPLIT, DC MASTER SANTRALİ, 5.NESİL KLİMA SANTRALİ, HAVUZ NEM ALMA KLİMA SANTRALİ, HİJYEN SANTRALİ, ISI GERI KAZANIM CIHAZI, GIZLI TAVAN TIPI FANCOIL ÜNITESI, MUTFAK HAVALANDIRMA SANTRALİ, DAVLUMBAZ EGZOZ SİSTEMİ

Makine Mühendislerimiz ile görüşüp Projeleriniz için çalışma fırsatı yakalayabiliriz

0288 502 20 39

info temelektromekanik.com