elektrik taahhüt

ELEKTRİK TAAHHÜT FİRMALARI ÇORLU

ELEKTRİK TAAHHÜT FİRMALARI

Tem Elektromekanik Taahhüt Lüleburgaz faaliyet göstermektedir. Elektrik ve Mekanik tesisatların uygulamalarında uzman ekiple çalışmaktadır.

36 yıldır bu sektörde 100 lerce tesisi başarı ile tamamladık. Profesyonel ekiplerimiz ile uzman mühendislerimiz işin en doğrusunu uygulamaktadır. Taahhüt işleri sadece uygulama yapmak değil aynı zamanda çizilmiş projelerin kontrolünü yaparak mühendisliği göstermektedir. Bizler projelerde danışmanlık ve kontrolörlük yaptığımızda farkettiğimiz en büyük sorun projelerin yetkin bir mühendis tarafından değil yeni mezun personeller tarafından çizilerek en uygun malzemeyi en doğru yerde kullanılması zor halde olduğunu gördük. Uygulamalarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ELEKTRİK TAAHHÜT TEKİRDAĞ

Mekanik tesisat işlerimizde öncelikle cihaz yerleşimlerinin boyutları ile mahallerin boyutlarının uygunluk kontrolü yapmaktadır ikinci etapta hava kanallarının geçişleri özellikle şaft boyutlarının yeterlilik kontrolü yapmaktayız. Dediğimiz gibi proje yapmamaktayız fakat iyi bir uygulamacı olduğumuzda projeleri kontrol etmekteyiz. Mekanik taahhüt olarak Lüleburgaz’da hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Projeleriniz ile ilgili info temelektromekanik.com adresimize mail atabilir 0288 502 20 39 numaralı telefonumuzdan iletişim kurabilirsiniz.

ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT ÇORLU

Elektrik uygulamalarında dikkat edilmeyen bir hususu belirtelim genel kültür olarak aklınızda kalsın, özellikle tali panolarımızda şebek prizi ups prizleri mekanik cihazlar ve aydınlatmalar olarak 4 farklı pano mevcuttur, bu elektrik panolarında şalt malzesindeki farklılıktan dolayı tablolarında boyutları farklıdır bu sebeple bu panolar için özel tasarım yapılarak tek panoda toplanıp bölmeler ile ayrılıp görsel olarak da güzel bir görüntü oluşturulması gereklidir. Mühendis sadece hesap yapmaz görselliği de düşünmelidir. Bu sebeple uygulama firmanızı seçerken referanslarını kontrol ediniz. Biz ELEKTRİK ve Mekanik taahhüt olarak Lüleburgaz’da çalışmalarımıza devam etmekteyiz. çorlu bölgesi hizmet bölgesimizin en başındadır. Çorlu elektrik taahhüt firması Tem Elektromekanik.

Projeniz ile ilgili info temelektromekanik.com adresimize posta atabilir 0288 502 20 39 numaralı telefonumuzdan iletişim kurabilirsiniz.

Elektrik Projeleri , taahhüt, jeneratör, proje, trafo, Endüstriyel Mühendislik , Alışveriş Merkezleri, fabrika, hastane ve ticari yapılar, okul, kolej, otel, trafo merkezlerı tasarımı, elektrik taahhüt firma çorlu, motion kontrol sistemleri, çorlu elektrik, elektrik proje çizimi , scada, rtu, o.g. enerji hatları trafo tesisleri, elektro market, otomasyon, firma, elektrikçi, ısı geri kazanım, plc, ensütriyel fabrika, bakım, onarım, projeler, müşavirlik, ısı pompası, Yurt İçi-Yurt Dışı Havalandırma, Yangın, Pis Su, Temiz Su, İklimlendirme ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin Yapılması, A.G., O.G. ve Zayıf Akım Sistemlerinin Anahtar Teslimi Kurulum birim fiyatlı olarak ihale sözleşme imzalanması, inşaat şantiye isg elektrik mekanik uygulama

ÇORLU Fabrika Elektrik proje mekanik taahhüt
Elektrik Taahhüt Proje Firması Mekanik Otomasyon Elektromekanik Çorlu
Projede için yapılan sistem ve tesisatlar
Aydınlatma tesisatı
Priz tesisatı
Güvenlik tesisatı
Yangın algılama ve ihbar tesisatı
Acil anons tesisatı
Telefon tesisatı
Televizyon tesisatı
Data ve Tel. tesisatı
Jeneratör tesisatı
Topraklama tesisatı
Yıldırımdan korunma tesisatı
Kablo tavası tesisatı
Og Trafo Tesisatı
ELEKTRİK TAAHHÜT FİRMALARI ÇORLU.

Firmamız Lüleburgaz’da bulumasına karşı İstanbul ve Trakya bölgesinde aktif olarak çalışmaktayız.

güncel şantiyelerimiz:
boğaziçi üniversitesi yurdu- istanbul
Hada İlaç Fabrikası – Lüleburgaz
Granbella Otel – Tekirdağ
Bahçeşehir Konutları – Lüleburgaz

Çorlu’da servis hizmeti vermekteyiz.