lüleburgaz bahçeşehir koleji elektrik taahhüt

Elektrik Taahhüt Firmaları Lüleburgaz

TEM ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT
TEM ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT VE MÜHENDİSLİK

ELEKTRİK TAAHHÜT

Tem Elektromekanik Taahhüt Lüleburgaz faaliyet göstermektedir. Elektrik ve Mekanik tesisatların uygulamalarında uzman ekiple çalışmaktadır.


Elektrik tesislerinde kullanılacak iletkenlerin seçiminde iletkenlerin akım taşıma kapasitelerinin yanı sıra gerilim düşümü hesapları da gerekmektedir. Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği’nde aydınlatma ve priz linyelerine bağlanacak sorti sayısının belirlenmesinde kullanılacağı ifade edilmiştir. Aydınlatmalar için 9 prizler için 7 olarak belirlenen linye hatları tek tek gerilim düşümüne tabi tutulmalıdır. Elektrik Taahhüt firması olarak bizler proje yapmamaktayız fakat iyi bildiğimiz iş olduğundan projeleri kontrol etmekteyiz. Uygulamalarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT

Mekanik tesisat işlerimizde öncelikle cihaz yerleşimlerinin boyutları ile mahallerin boyutlarının uygunluk kontrolü yapmaktadır ikinci etapta hava kanallarının geçişleri özellikle şaft boyutlarının yeterlilik kontrolü yapmaktayız. Dediğimiz gibi proje yapmamaktayız fakat iyi bir uygulamacı olduğumuzda projeleri kontrol etmekteyiz. Mekanik taahhüt olarak Lüleburgaz’da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Projeleriniz ile ilgili info temelektromekanik.com adresimize mail atabilir 0288 502 20 39 numaralı telefonumuzdan iletişim kurabilirsiniz.

ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT

Elektrik uygulamalarında dikkat edilmeyen bir hususu belirtelim genel kültür olarak aklınızda kalsın, özellikle tali panolarımızda şebek prizi ups prizleri mekanik cihazlar ve aydınlatmalar olarak 4 farklı pano mevcuttur, bu elektrik panolarında şalt malzesindeki farklılıktan dolayı tablolarında boyutları farklıdır bu sebeple bu panolar için özel tasarım yapılarak tek panoda toplanıp bölmeler ile ayrılıp görsel olarak da güzel bir görüntü oluşturulması gereklidir. Mühendis sadece hesap yapmaz görselliği de düşünmelidir. Bu sebeple uygulama firmanızı seçerken referanslarını kontrol ediniz. Biz ELEKTRİK ve Mekanik taahhüt olarak Lüleburgaz’da çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Projeniz ile ilgili info temelektromekanik.com adresimize posta atabilir 0288 502 20 39 numaralı telefonumuzdan iletişim kurabilirsiniz.

Isı pompaları, Elektrik Projeleri , taahhüt, jeneratör, proje, trafo, Endüstriyel Mühendislik , Alışveriş Merkezleri, fabrika, hastane ve ticari yapılar, okul, kolej, otel, trafo merkezlerı tasarımı, motion kontrol sistemleri, elektrik proje çizimi , scada, rtu, o.g. enerji hatları trafo tesisleri, elektro market, otomasyon, firma, elektrikçi, ısı geri kazanım, plc, ensütriyel fabrika, bakım, onarım, projeler, müşavirlik, ısı pompası, Yurt İçi-Yurt Dışı Havalandırma, Yangın, Pis Su, Temiz Su, İklimlendirme ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin Yapılması, A.G., O.G. ve Zayıf Akım Sistemlerinin Anahtar Teslimi Kurulum birim fiyatlı olarak ihale sözleşme imzalanması, inşaat şantiye isg elektrik mekanik uygulama

lüleburgaz Fabrika Elektrik proje mekanik taahhüt
Elektrik Taahhüt Proje Firması Mekanik Otomasyon Elektromekanik Çorlu
Projede için yapılan sistem ve tesisatlar
Aydınlatma tesisatı
Priz tesisatı
Güvenlik tesisatı
Yangın algılama ve ihbar tesisatı
Acil anons tesisatı
Telefon tesisatı
Televizyon tesisatı
Data ve Tel. tesisatı
Jeneratör tesisatı
Topraklama tesisatı
Yıldırımdan korunma tesisatı
Kablo tavası tesisatı
Og Trafo Tesisatı