elektrik proje uygula

Elektrik Tesisatı Nasıl Yapılır

Elektrik Tesisat Taahhüt Firmaları arasında 33 yıldır hizmet veren sayılı firmayız. Elektrik Tesisat Firması.

ELEKTRİK En verimli enerji türüdür, birimi kilowatt tır. Eenerjinin gündelik hayatta kullanılan biçimi

TESİSAT Belli bir işin sağlanmasına yardım eden araçların uygun yerlere döşenmesi veya döşenen bu araçların tümü, döşem, donanım

TESİSATÇI Tesisatı döşeyen kimse, döşeyici, döşemci:

FAALİYET ALANLARIMIZ
Firmamız aşağıda belirtilen tesislerin her türlü elektrik tesissai ve mekanik sistemlerini uygulama konusunda geniş tecrübeye sahiptir. 

Elektrik Tesisatı Nedir? , Elektrik Tesisatı Nasıl Yapılır? , Elektrik Tesisat Firması Nasıl Olunur?

Elektrik sektöründe saha çalışanları Yardımcı yani çırak, kalfa, usta, formen, saha mühendisi ve şef olmaktadır; merkez ise proje müdürü, elektrik şefi ve kontrol mühendisi olmaktadır.

Tesisat Taahhüt sektörü işin ehli yetenekli ve tecrübeli ustalar ile yeni yetişecek istekli yardımcıların bir araya gelmesiyle şantiyelerin tozunu yutarak yapılır.

 • Yönetim Yapıları
 • Eğitim Yapıları
 • Ticaret Yapıları
 • Toplu Konut ve Sosyal Yapılar
 • Alışveriş Merkezleri
 • Sağlık Yapıları
 • Otel ve Turistik Yapılar
 • Sanayi Yapıları – Endüstriyel Bina

  Elektrik Tesisati taahhüt işleri için destek verilir.

  Elektrik Kuvvetli Akım Tesisat
  Alçak Gerilim ve Orta Gerilim Tesisatı, Alçak Gerilim Panoları (MCC, Kompanzasyon, otomatik kumanda), BusBar Enerji Dağıtım Sistemleri, Enerji Müsaade Belgesi Temini ve Elektrik İdaresi Kabul İşleri, Kablo Taşıma Sistemleri, Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Sistemleri, Orta Gerilim Hücreleri, Priz ve Aydınlatma Tesisatı, Topraklama ve Yıldırımdan Koruma, Trafo ve Jeneratör İşleri
  Elektrik Zayıf Akım Tesisatı
  Acces Control Güvenlik Sistemleri (Kartlı Geçiş), Acil Anons Sistemleri, CO Gaz Algılama Sistemleri, Data ve Telefon Sistemleri, CCTV (Kapalı Devre Televizyon) Görüntü İzleme ve Kayıt Sistemleri, SMATV ve IPTV Sistemleri, Müzik Yayın Sistemi, Network Sistemleri, Otopark Yönlendirme Sistemleri, Sinyalizasyon Sistemleri, Turnike ve Parmak Okuyucu Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri
  Otomasyon Taahhüt
  Mekanik Otomasyon İşleri, Aydınlatma Otomasyon İşleri, Uzaktan sayaç okuma Sistemleri, Scada ve Enerji İzleme Sistemleri, Konvansiyonel Kontrol Sistemleri, Kaskad Sistemleri

Elektrik Tesisatçılığı – Proje ve Taahhüt İşleri

Tem Elektromekanik Elektrik ve Mekanik sektörler proje ve uygulama yani taahhüt hizmeti vermektedir. Tecrübesi ve profesyonelliği ile birçok farklı tipteki elektrik ve mekanik projesinin uygulamasını başarılı bir biçimde gerçekleştirmeyiz. Proje elektrik tesisatçı taahhüt firma.

Elektrik Tesisatı Nasıl Yapılır

Uygulama taahhüt departmanı önce marka, şartname ve projelere göre teklifini hazırlar. Sonra tesisat Taahhüt firması olarak şantiyede uygulama başlar.

-Yapılan binanın bütün elektrik işlerinden sorumludur, -Elektrik taahhüt projesi hazırlar, -İş Planı hazırlama programına uygun haftalık ve aylık hedefleri uygulamak, -Proje yönetimi ve  bilgi akışını ve koordinasyonu sağlamak, -Malzeme ve ekipman tedarik sağlamak, -Şantiyede yapılan koordinasyon sağlamak, -Proje departmanı ile irtibatlı olmak değişiklikleri takip etmek, -Taşeronlara verilecek proje, detay ve evrakları zamanında temin ve uygunluklarını kontrol etmek, varsa aksaklıkları düzeltmek, -Kullanılacak malzemelerin kalitesinin kontrol sağlamak, -Şantiye prosedürlerine uygun olarak günlük şantiye raporlarını doldurarak, -Bölümünde çalışan taşeronların faaliyetlerini, şartname, program ve sözleşmeye uygun yürütülmesini sağlayarak aksaklıkları tespit etmek, üstlerini bilgilendirmek; uyarıların sonuçsuz kalması durumunda üst kademelerinin alacağı karaları uygulamak. Tesisat, elektrik, nasıl yapılır, nedir, elektrik tesisatı, elektrik tesisatçısı, istanbul, elektrik tesisati nasil yapilir.

info temelektromekanik.com