Özel Tasarım Aydınlatma elektrik taahhüt

PELSAN AYDINLATMA

pelsan, PELSAN AYDINLATMA, aydınlatma LIGHTING, pelsan lüleburgaz, PELSAN led lightdynaliteknx Otomasyon

Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak uzun yıllardır projelerde bulunmuş elektrik mühendisi ve mekanik mühendisi başta olmak üzere teknik kadromuzun ve saha kadromuzun kalitesi ile projelerde yer almaktayız. Jeneratör alımlarınız için iletişme geçinizi, Aydınlatma, Pelsan Lighting  Marmara Bölgesi trakya Taahhüt işleriniz ile ilgili teklif almanızı ve birlikte çalışmayı umut ederiz.

PELSAN AYDINLATMA

the most advanced LED technologies on the market
Elektrik Proje Taahhüt ve  Mekanik Proje Uygulamalar ile yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz.
İstanbul, tekirdağ, kırklareli, edirne, çorlu, çerkezköy, lüleburgaz elektrik tesisat firması, ürün satışı, pelsan bayileri, pelsan led armatür.

0288 502 20 39

  • Lüx, Lümen, Işık Şiddeti, Pelsan Led Lighting
electrical contractors
electrical contractors

LED AYDINLATMA

Pelsan Lighting Trakya, Projeleriniz ve aydınlatma tasarımlarınızı ve alımlarınız için bizimle iletişime geçmeden almayınız, 33 yıllık tecrübe ile hizmet vermekteyiz.


Aydınlatma Nedir?

Bir mekanı yani ortamı ve içerisindeki nesneleri istenilen ölçütlerde görsel algılamaya uygun kılacak şekilde tasarlanmış ışık uygulamaları olarak ifade edilmektedir. Aydınlatma şiddeti Lüx yanı kaynağın enerjisi, Lux metrekare başına bir lümen (lm/m2) olarak ifade edilir. Pelsan Çorlu, pelsan lüleburgaz Yetkili bayi, pelsan.

  • Lineer Sarkıt Aydınlatma uygulaması elektrik taahhüt firmaları
  • PELSAN AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

Gewiss
wall-washer,
ray tipi led spot armaturler
Road and Urban Lighting
Projektörler
Stadyum ve Alan Aydınlatma Armatürleri
Tüneller ve altgeçitler
Direk ve braketler
Sarkıt Armatürler
Sıva Altı Armatürler
Sıva Üstü Armatürler
Duvar Montaj Armatürler
Ayaklı Armatürler
Downlight Armatürler
Grid Armatürler
Ray Tipi Spot Armatürler
Yüksek Tavan Armatürleri
Lineer (Trunking) Armatürler
Bant Tipi Armatürler
Etanj ve Temiz Oda Armatürleri
Exit Emergency  
Range Street lighting LED system
projektörler
LED floodlights

  • trakya elektrik aydınlatma

gewiss led, trakya bayi, lüleburgaz, istanbul türkiye, led, armatür, ışık, lüx, lümen, lux, lumen, türk malı, pelsan ürünleri, aydınlatma çeşitleri, trakya, kırklareli bayi, pelsan led armatürler.

Aydınlatma Otomasyonu

dynalite ve knx olarak otomasyon hizmeti vermekteyi.z Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak Proje olarak iş ve alışveriş merkezleri, otel ve turistik tesisler, mağaza, hastane, endüstriyel tesisler ve akıllı bina/ konut gibi çeşitli İşlevlerde her tür yapı için aşağıda belirttiğimiz alanlarda elektrik projesi hizmeti vermekteyiz. Almış olduğumuz bayilikler ile uygun fiyatlı toptan malzeme satışımız vardır. Pelsan bayileri, Armatür Satışı, Led Aydınlatma, Aydınlatma Tesisatı, Led Tesisatı, otomasyon, knx, aydınlatma otomasyonu, Hadımköy, Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz bölgesi ağırlıkta olmak birlikte Tüm Marmara bölgesine hizmet vermekteyiz.

  • elektrik Led Aydınlatma

Aydınlatma Ürünlerimiz;
PELSAN, GEWİSS, PHILIPS, Schreder, OSRAM, GECEM, CESA, CATA, LITPA, EA, SPEKTRAL, ALTEZ, PROLUX, İKİZLER, ARTECH, VEKSAN, ARSEL, ARLIGHT, BERLİTE, NADE, KREON, CEDETAŞ, EEC, MOZAİK, LAMP83, PELSAN PHILIPS LIGHTING, Siteco, JOHOLIGHTING, HEPERMOONLIGHT, PAMİR, CANENSOL, EAE, GİZEM, VESTEL, ASUS, EVOLUX, LIGHTING, PELSAN led lightdynaliteknx Otomasyon

TEM ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT VE MÜHENDİSLİK SAN TİC LTD ŞTİ

0288 502 20 39

Pelsan Aydınlatma ürünleri teklifi için info temelektromekanik.com mail atınız