trakya elektrik

Philips Aydınlatma

Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak uzun yıllardır projelerde bulunmuş elektrik mühendisi ve mekanik mühendisi başta olmak üzere teknik kadromuzun ve saha kadromuzun kalitesi ile projelerde yer almaktayız. Jeneratör alımlarınız için iletişme geçinizi, Aydınlatma, Philips Lighting  Marmara Bölgesi trakya Taahhüt işleriniz ile ilgili teklif almanızı ve birlikte çalışmayı umut ederiz.

PHILIPS AYDINLATMA


Elektrik Proje Taahhüt ve  Mekanik Proje Uygulamalar ile yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz.
İstanbul, tekirdağ, kırklareli, edirne, çorlu, çerkezköy, lüleburgaz elektrik tesisat firması, ürün satışı

0288 502 20 39

  • 5kva-1000kva UPS Kesintisiz Güç Kaynağı
electrical contractors
electrical contractors

dynalite, philips dynalite, dynalite ürünleri, knx otomasyon, aydınlatma otomasyonu, Dynalite User Interface, Interface, LED AYDINLATMA

Philips Lighting Trakya, Projeleriniz ve aydınlatma tasarımlarınızı ve alımlarınız için bizimle iletişime geçmeden almayınız, 33 yıllık tecrübe ile hizmet vermekteyiz.


Aydınlatma Nedir?

Bir mekanı yani ortamı ve içerisindeki nesneleri istenilen ölçütlerde görsel algılamaya uygun kılacak şekilde tasarlanmış ışık uygulamaları olarak ifade edilmektedir. Aydınlatma şiddeti Lüx yanı kaynağın enerjisi, Lux metrekare başına bir lümen (lm/m2) olarak ifade edilir.

  • PHILIPS AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

dynalite,
wall-washer,
ray tipi led spot armaturler
Road and Urban Lighting
Projektörler
Stadyum ve Alan Aydınlatma Armatürleri
Tüneller ve altgeçitler
Direk ve braketler
Sarkıt Armatürler
Sıva Altı Armatürler
Sıva Üstü Armatürler
Duvar Montaj Armatürler
Ayaklı Armatürler
Downlight Armatürler
Grid Armatürler
Ray Tipi Spot Armatürler
Yüksek Tavan Armatürleri
Lineer (Trunking) Armatürler
Bant Tipi Armatürler
Etanj ve Temiz Oda Armatürleri
Exit Emergency

philips led, trakya bayi, lüleburgaz, istanbul türkiye, led, armatür, ışık, lüx, lümen, lux, lumen, hollanda ürünü,

Aydınlatma Otomasyonu

dynalite ve knx olarak otomasyon hizmeti vermekteyi.z Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak Proje olarak iş ve alışveriş merkezleri, otel ve turistik tesisler, mağaza, hastane, endüstriyel tesisler ve akıllı bina/ konut gibi çeşitli İşlevlerde her tür yapı için aşağıda belirttiğimiz alanlarda elektrik projesi hizmeti vermekteyiz. Almış olduğumuz bayilikler ile uygun fiyatlı toptan malzeme satışımız vardır. philips bayileri, Armatür Satışı, Led Aydınlatma, Aydınlatma Tesisatı, Led Tesisatı, dynalite Philips, dynalite, otomasyon, knx, aydınlatma otomasyonu, Hadımköy, Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz bölgesi ağırlıkta olmak birlikte Tüm Marmara bölgesine hizmet vermekteyiz.

Aydınlatma Ürünlerimiz;
PHILIPS, Schreder, OSRAM, GECEM, CESA, CATA, LITPA, EA, SPEKTRAL, ALTEZ, PROLUX, İKİZLE, ARTECH, VEKSAN, ARSEL, ARLIGHT, BERLİTE, NADE, KREON, CEDETAŞ, EEC, MOZAİK, LAMP83, PELSAN PHILIPS LIGHTING, Siteco, JOHOLIGHTING, HEPERMOONLIGHT, PAMİR, CANENSOL, EAE, GİZEM, VESTEL, ASUS, EVOLUX, LIGHTING, philips led light, dynalite, knx (Abb, Viko, Schneider) Otomasyon

TEM ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT VE MÜHENDİSLİK SAN TİC LTD ŞTİ

0288 502 20 39

teklif için info temelektromekanik.com mail atınız