electrical contractors

ELEKTRİK TAAHHÜT NEDİR

elektrik taahhüt firması olarak 33 yıldır bu sektörde proje ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Çekirdekten yetişmiş ustalarımız ile bitirdiğimiz proje yeni bir projenin başlangıcı olmaktadır. Uzman ve profesyonel ekibimizle Tüm Marmara bölgesinde aktif olarak çalışıyoruz.

ELEKTRİK TAAHHÜT FİRMALARI

Kaliteli hizmetle çalışan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli olarak gelişmeleri takip edip yeni teknolojik ürünler hakkında bilgiler vermekteyiz. Bizi farklı kılan yanımız ürün yelpazeminizin geniş ekibimizin çekirdekten yetirdiğimiz kendi kadoromuzun olmasıdır. 2019 Yılı itibari ile GES – Güneş enerji santrali alanında ağırlıkta çatı uygulamarı yaparak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Elektrik-Taahhut
Elektrik-Taahhut kuvvetli akım proje

Elektrık taahhut firmasi mühendislerden tarafından çizilmiş olan projeyi sahada yorum katarak şantiyelerin hızını kalitesini ve maliyetini düşünerek verimliliğin üst sevide olarak uygulamasını yapar.

Uygulama sadece eline pense alıp işi değildir, ms-project ile planla yapıp, formen mühendis usta yardımcı elemanı zamana göre doğru sayısını tespit etmek, malzemeleri sahaya zamanında sevkini gerçekleştirmek ve kalite kontrol yaparak şantiyenin verimini arttırmak.

Elektrik Uygulama Taahhüt Firması

Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak Proje olarak iş ve alışveriş merkezleri, otel ve turistik tesisler, mağaza, hastane, endüstriyel tesisler ve akıllı bina/ konut gibi çeşitli İşlevlerde her tür yapı için aşağıda belirttiğimiz alanlarda elektrik projesi hizmeti vermekteyiz. Orta Gerilim Tesisatı Yerleşim Projeleri, Aydınlatma Tesisatı Kuvvetli Akım Tesisatı Güç Faktörü Kompanzasyon Tesisatı Kesintisiz Güç Sistemi (UPS) ve Tesisatı; Çorlu ve Lüleburgaz bölgesi ağırlıkta olmak birlikte Tüm Marmara bölgesine hizmet vermekteyiz. MCC ve Kompanzasyon panoları, jeneratör kurulumu, UPS tesisatları, bina otomasyonu, topraklama işleri, paratoner tesisatı, merkezi saat sistemleri, seslendirme sistemleri, yangın algılama sistemleri, OG dağıtım işleri gibi birçok iş de eklenebilir.

Elektrik Uygulama taahhüt

Elektrik Uygulama Hizmeti

Elektrik sektöründe farklı büyüklük ve özellikte firmalar bulunmaktadır.
Bizim diğer firmalardan farkımız:
– 35 yıldır bu sektörde olmamız,
– Ustaları kendimizin yetiştirmesi,
– Bayiliklerimizin olması ve malzemeleri doğrudan fabrikadan almamız ile fiyat avantajı,
– Bitirdiğimiz projeler ile fazlaca tecrübeli olamamız,
– Ödemelerde sağladığımız kolaylıklar,
– Doğru malzeme ve doğru işçilik ile hizmet vermemiz.
– İş bitimi sonrası ücretsiz teknik destek.

Elektrik Proje Taahhüt Kuvvetli Akım Tesisat

Alçak Gerilim ve Orta Gerilim Tesisatı

Alçak Gerilim Panoları (MCC, Kompanzasyon, otomatik kumanda)

BusBar Enerji Dağıtım Sistemleri

Enerji Müsaade Belgesi Temini ve Elektrik İdaresi Kabul İşleri

Kablo Taşıma Sistemleri

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Sistemleri

Orta Gerilim Hücreleri

Priz ve Aydınlatma Elektirik Taahhut Tesisatı

Topraklama ve Yıldırımdan Koruma Elektrık Taahhüt

Trafo ve Jeneratör Elektrik Taahhüt İşleri

Elektrik Zayıf Akım Tesisat Taahhüdü

Acces Control Güvenlik Sistemleri (Kartlı Geçiş)

Acil Anons Taahhüt Sistemleri

CO Gaz Algılama Sistemleri

Data ve Telefon Taahhüt Sistemleri

CCTV (Kapalı Devre Televizyon) Görüntü İzleme ve Kayıt Sistemleri

SMATV ve IPTV Elektrik Sistemleri

Müzik Yayın Elektrik Sistemi

Network Taahhüt Sistemleri

Otopark Yönlendirme Elektrik Taahhüt Sistemleri

Sinyalizasyon Taahhüt Sistemleri

Turnike ve Parmak Okuyucu Taahhüt Sistemleri

Yangın Alarm Taahhüt Sistemleri

Elektrik Otomasyon Taahhüt

Mekanik Taahhüt Otomasyon İşleri, Aydınlatma Taahhüt Otomasyon İşleri, Uzaktan sayaç okuma Taahhüt Sistemleri, Scada ve Enerji İzleme Taahhüt Sistemleri, Konvansiyonel Kontrol S Taahhüt istemleri, Kaskad Taahhüt Sistemleri

elektrik taahhüt proje uygula
elektrik taahhüt proje uygula

ELEKTRİK TAAHHÜT HİZMETİ

ELEKTRİK TAAHHÜT HİZMETİ
elektrik, taahhüt, istanbul, çerkezköy, tekirdağ, çorlu, hadımköy, sakarya, bolu, bursa, yalova, kocaeli, vize, malkara, muşavir ve danismanlik hizmetleri, taahhütçü, büyük elektrikçi taahhüt, çerkezköy, kırklareli, lüleburgaz, edirne, firmaları istanbul, elektrik taahhüt firmaları lüleburgaz, elektrik proje uygulama, taahhüt, elektirik taahhüt firmaları, uygulama işleri,tesisat , elektrik elektronik taahhüt nedir, elektrikçim taahhüt firması, mühendislik elektronik, profesyonel büyük elektrikçi, Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmetleri, Proje Hizmetleri,elektrik taahhut firmaları,elektrik mühendislik firmaları,istanbulda mühendislik şirketi.

Projeleriniz için Arayınız, 0212 431 17 54

Revit projeler ün kazanmaya devam ediyor artık elektrikle mekaniğin çakışması veya mimari bir hatanın olması sıfıra indirgenmiştir. Yurtdışında çok daha yaygın olan Revit Türkiye’de de yaygınlaşmaktadır.

Bulunduğumuz konum itibariyle Tüm trakya ve istanbul’a hizmetimizi vermeye devam etmekteyiz. Elektrık Mühendisi olarak söylemek isteğim lütfen öncelikle projelerinizi ruhsat değil uygulama projesi olarak çizdirin ve sonrasında bir mühendislik firmasından teklif alınız. Mühendislik firması size zaman ve para kazandıracaktır. 34 yıldır sektörde olma sebebimiz işimizi iyi yaptığımızdandır. Muhendislik işleriniz için iletisime geçiniz.

Profesyonel ekibimiz ve bitirdiğimiz projelerimizle elektromekanik işleriniz için aşağıdaki e posta adresimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

info @ temelektromekanik.com e-posta adresimiz Elektrik Taahhüt işleriniz için iletişim kurunuz.