güneş enerjisi FİRMALARI

Güneş Enerjisi Lüleburgaz

Güneş Enerjisi Lüleburgaz KIRKLARELİ

Güneş Enerjisi Lüleburgaz firması olarak TEM Elektromekanik 1987’den beri Hizmettedir. Kurucusu Yıldız Elektrik Mühendisidir. Sizlere mühendisliğin prensibi düşük maliyet ve maksimum kazanç ile çalışama yapmaktan onur duyarız.

Kendi çatınızda kendi elektriğinizi üretmek son derece basit hale geldi ve yatırıma değer. Tem Elektromekanik’in net ölçüm sistemi sayesinde, elektrik tedarikçiniz yasa gereği şebekeye enjekte ettiğiniz elektriği onlardan tükettiğiniz elektrik için ödediğinizi geri almış olacaksınız. Sürekli gelen zamlara karşı en mantıklı yatırım GÜNEŞ ENERJİSİDİR.

güneş enerji sistemleri
güneş enerji sistemleri

Güneş enerjisi Lüleburgaz da oldukça verimlidir, güneşli iklimi ile pek bilinmeyen yerlerde bile giderek daha popüler hale geliyor. Günümüzün güneş panelleri, bulutlu bir günde bile güneşin gücünden yararlanabilecekleri kadar yüksek verimlilik oranlarına sahiptir.

Yenilenebilir Enerji Şirketleri arasında olan firmamız, çevre dostu elektrik enerji üretilmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Fizibilite çalışması yaparak siz değerli yatırımcıya istatiksel olarak kurulum maliyetleri işletme maliyetleri ve kwh üzerinden kazancı göstermekteyiz.

Yenilenebilir enerji; güneş ışığı, rüzgar, yağmur, gelgitler, dalgalar ve jeotermal ısı gibi karbon nötr kaynaklar da dahil olmak üzere insan zaman ölçeğinde doğal olarak yenilenen yenilenebilir kaynaklardan toplanan enerjidir. Bu terim genellikle karbon nötr durumu tartışılan biyokütleyi de kapsar. (Wikipedia)

Kesinlikle Güneş Enerjisi Yaptırılmalıdır

Almanya gibi bir ülke bizim aldığımız güneşin yarı seviyesinde fakat yaptığı yatırımlar bizden kat kat fazladır. Genel olarak ortalama yapılan yatırım geri dönüş süresi 4 yıl civarındadır. Bizim geleceği kurtarmamız için yenilenebilir enerjiye yönelmemiz gerekmektedir.

Şuan için 10kw altı evler için çok cazip durumda değildir fakat elekrik almada maliyetin arttığı direk trafo kurulumu gereken yerde çok cazip kalmaktadır.

Fabrika için çatılar için trafo kendisine ait olan işletmelere son derece fayda sağlayan kurulum maliyeti dışındaki işletme maliyeti çok çok düşük olan Güneş Enerjisi için Lüleburgaz’da sizlere hizmet vermekteyiz.

GÜNEŞ ENERJİSİ LÜLEBURGAZ KIRKLARELİ

Yenilenebilir Enerji Kaynakları, Elektrik Mühendisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir