yenilenebilir enerji şirketleri

Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Yenilenebilir Enerji Şirketleri arasında olan firmamız, çevre dostu elektrik enerji üretilmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Fizibilite çalışması yaparak siz değerli yatırımcıya istatiksel olarak kurulum maliyetleri işletme maliyetleri ve kwh üzerinden kazancı göstermekteyiz.

Yenilenebilir enerji; güneş ışığı, rüzgar, yağmur, gelgitler, dalgalar ve jeotermal ısı gibi karbon nötr kaynaklar da dahil olmak üzere insan zaman ölçeğinde doğal olarak yenilenen yenilenebilir kaynaklardan toplanan enerjidir. Bu terim genellikle karbon nötr durumu tartışılan biyokütleyi de kapsar. (Wikipedia)

Yenilenebilir Enerji Kaynakları Nelerdir?

 • Güneş Enerjisi,
 • Rüzgar Enerjisi,
 • Hidrolik (hidroelektrik) Enerjisi,
 • Jeotermal Enerjisi,
 • Biyokütle enerjisi,
 • Hidrojen Enerjisi,

Yenilenebilir Enerji Şirketleri

Yenilenebilir Enerji Kaynaklarından en sık uygulaması yapılan güneş ve rüzgar için sizlere hizmet sunmaktayız. Taahhüt işi için aşağıdaki adımları takip etmekteyiz. Yenilenebilir Enerji Şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

1-) Çağrı Mektubu Başvurusu – Yenilenebilir Enerji

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerekli başvuru belgeleri hazırlanarak ilgili dağıtım şirketlerine başvuru işlemleri yapılmaktadır.

2-) Projelendirme – Yenilenebilir Enerji

Çağrı mektubu almaya hak kazanan projeler için alternatif tasarımlar hazırlanarak müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Üzerinde mutabık kalınan tasarımların projeleri hazırlanıp gerekli kurum ve kuruluşlara sunularak onaylatılmaktadır.

3-) Ürün Danışmanlığı – Yenilenebilir Enerji

Firmamız projelerde kullanılacak ürünlerinin elektriksel ve ekonomik açıdan değerlendirilerek optimum çözümün sunulması için çalışmalar yapmaktadır. Bunun için gerek yurtiçi gerek yurtdışı üretimi yapan firmalarla işbirliği halinde olan firmamız en iyi performans en düşük maliyet prensibine göre çözümler sunmaktadır.

4-) Kurulum – Devreye Alma – Yenilenebilir Enerji

Tem Elektromekanik bünyesinde bulunan alanında uzman teknik ekibi sayesinde kurulum ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kendi bünyesinde teknik eleman bulundurmanın avantajı olarak sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktayız.

5-) İşletme Sonrası Bakım – Yenilenebilir Enerji

Kurulumu yapılan tesislerin işletmeye alınmasının ardından oluşabilecek arıza veya bakım işleri şirket bünyemizdeki teknik personeller aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca isteyen işletmelere “İşletme Sorumluluğu” kapsamında da periyodik kontrol hizmeti sağlanmaktadır.

yenilenebilir enerji kaynakları
yenilenebilir enerji kaynakları

Yenilebilir Enerjilerden Güneş solar enerji kurulumunu çatıya ve araziye yapmaktayız. Bizler Elektrik Mühendisi olarak en verimli alana optimum düzeyde yatırım ile maksimum verimi elde etmek için çalışmalar yapmaktayız. Yapmanız gereken bizi arayıp ücretsiz keşif yaptırmanızdır. Geleceğin mesleği ve işi ENERJİDİR. Yenilenebilir enerji şirketi olarak sizlere doğru yönde yatırım için çalışacağız.

Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Yaygınlaşması Gereklidir!

 • CO2 emisyonlarını ve yerel hava kirliliğini azaltmak için, dünyanın hızla düşük karbonlu enerji kaynaklarına kayması gerekiyor.
 • Yenilenebilir enerji, önümüzdeki on yıllarda enerji sistemlerimizin karbondan arındırılmasında kilit bir rol oynayacaktır.
 • Temiz Hava,
 • Dışa bağımlılığı azaltır
 • Uluslararası anlaşmalara uyum sağlar,
 • Yeni iş istihdamı sağlar ve işsizliği azaltır,

Yenilenebilir Enerji Şirketleri, Yenilenebilir Enerji, Yenilenebilir Enerji Çeşitleri , Yenilenebilir Enerji Kaynakları.

Hizmet Bölgelerimiz: Tüm Trakya ve İstanbul’dur.

Lüleburgaz KIRKARELİ, Çorlu TEKİRDAĞ, Havsa EDİRNE, Silivri İSTANBUL

Elektrik Mühendisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir