Köşk 1000 kva trafo orta gerilim elektrik

Orta Gerilim Enerji Hatları

Enerji, trafo merkezlerinden çıkan enerji nakil hatları, Köşkler, dağıtım merkezleri ve seksiyoner direkleri gibi çeşitli dağıtım enstrümanları vasıtasıyla taşınarak abonelere ulaşmaya hazır hale gelir. Enerji nakil hatları ile yüksek gerilim ile taşınıp sonrasında Trafo ile şebeke gerilimi faz nötr 220v olarak bilinen gerilime dönüştülür. Orta Gerilim işleri, enerji müsaade belgesi ve projelendirme hizmetleri vermekteyiz.

O.G Enerji Temini ve Dağıtımı
Orta Gerilim Kuvvet Tesisatı Orta Gerilim İndirici ve Dağıtım Merkezleri
Transformatör Tesisleri
O.G Hücre Tesisleri
Havai ve Yeraltı Enerji Nakil Hatları
Orta Gerilim Bina Uygulamaları
O.G Beton Köşk Uygulamaları
Trafo Merkezi Otomasyonu Uygulamaları
Trafo Merkezleri İşletim ve Bakım Uygulamaları


Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak uzun yıllardır projelerde bulunmuş elektrik mühendisi ve mekanik mühendisi başta olmak üzere teknik kadromuzun ve saha kadromuzun kalitesi ile şantiyelerde farkımızı ortaya koymaktayız. Taahhüt işleriniz ile ilgili teklif almanızı ve birlikte çalışmayı umut ederiz. Çorlu ve Lüleburgaz bölgesi ağırlıkta olmak birlikte Tüm Marmara bölgesine hizmet vermekteyiz. Elektrik Taahhüt ve Mekanik Uygulamalar ile yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz.
Otomasyon, Müşavirlik ve Mühendislik, Orta Gerilim Enerji Hatları, Pano Üretimi, Ruhsat Projeleri, Markalarımız,Tem Elektromekanik

mekanik taahhüt, elektrik taahhüt .