Araç Şarj İstasyonu

Araç Şarj İstasyonu

Araç Şarj İstasyonu fiyatları için iletişime geçiniz. Firmamız kurulumlarını gerçekleştirmek ve fizibilite çalışmasıyla sizde yatırım işletme maliyeti ile gelir kazanç grafiği ile teklifi sunmaktadır. Geleceğin Enerjisi Yenilenebilir Enerji ve Elektrik Araçlardır. Araştırmalara göre, Avrupa’nın 2030 yılına kadar 2 milyon araç şarj istasyonuna ihtiyacı var. 2035 yılına gelindiğinde ise bu ihtiyacın, yaklaşık 5 milyona ulaşması bekleniyor.

Arabaların Akü Dolumu Nasıl Olur?

Günümüzde herkesin evinde yada garajında yüksek amperli elektriğe sahip olması beklenemez. Mesken Elektrik aboneliği dediğimiz evlerde genellikle tek fazlı yani monofaze bağlantı kurabiliyor ve bu nedenle elektrikli aracın şarj süresi 19 saate kadar ulaşmaktadır. Bu noktada hızlı şarj istasyonları önem kazanmaktadır. Araçların özel aküleri hızlı bir şekilde doldurulur.

Aşağıdaki görselde mantıklı bir sistem bulunmaktadır: Arabanın kullanılmadığı otoparkta bulunduğu sürede enerji depolamasıdır.

Araç Şarj İstasyonu Fiyatı
Araç Şarj İstasyonu Fiyatı

Araç Şarj İstasyonu Kurulumu

Türkiye’de yatırımlar devam etmektedir. birçok farklı markanın farklı stratejileri vardır fakat TEM ELEKTROMEKANİK SOLAR ile çalışırsanız daha verimli daha düşük maliyet ve yüksek kalite hizmeti almış olursunuz. tüm yatırımcılar büyüyen ve yüksek potansiyele sahip bir sektörün parçası olma fırsatını elde edebilirsiniz.

Araç Şarj İstasyonu Maliyeti

Yapacağımız keşif sonrası fizibilite çalışmasıyla kurulum işletme ve gelir ile ilgili maliyetleri çıkaracağız. Siz değerli müşterilerimize en iyi bayilik hizmetini vereceğiz.

tesla Araç Şarj İstasyonu
tesla Araç Şarj İstasyonu

Bir çok marka vardır Tesla markası öncülerdendir.

Araba Elektrik Dolum Tesisi

Tüm Dünyada karayolunda bulunan fişli elektrikli araçların sayısı artıyor. Tamamen elektrikli arabalar egzoz emisyonu üretmez. Akünün şarj edilmesi santraldeki kirliliği artırabilirken, bunların sürülmesiyle ilişkili toplam sera gazı emisyonları, özellikle de elektrik yenilenebilir enerji kaynaklarından üretiliyorsa, yine de tipik olarak benzinli araçlardan daha azdır.

Sürülen her mil için, elektrikli bir arabayı sürmenin ortalama maliyeti, tipik olarak standart bir benzinli araç sürmenin maliyetinin yarısından azdır. Enerji açısından verimli, Tem Elektromekanik sertifikalı bir elektrikli araç şarj cihazı kullanarak, çevresel faydalara ve maliyet tasarruflarına katkıda bulunur.

İlk olarak, elektrikli aracın kendisinin faydalarını düşünelim. Elektrikli bir araçla karbon emisyonlarınızı büyük ölçüde azaltabilir, yağ değişimine asla ihtiyaç duymazsınız, aracınızı fişe takıp “sistem güncellemesini indir” iterek tamir edebilir ve benzinden binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz. Aslında, benzin istasyonlarından tamamen kaçınabilirsiniz. Ama sonra arabanızı şarj etme sorunu var.

Şarj sorununa yardımcı olmak için tüm elektrikli araçlar, Seviye 1 şarj cihazı olarak da bilinen 120 voltluk bir şarj kablosuyla birlikte gelir. 120 voltluk kablo normal bir ev prizine takılır ve bir saatlik şarjdan sonra size ciddi pil ömrü sağlar. Bu, birçok elektrikli araç sahibi için yeterince hızlı değildir ve bu nedenle bir şarj istasyonu kurarak yükseltmeyi seçerler. Şarj istasyonları (Seviye 2 şarj cihazları olarak da bilinir), çamaşır kurutma makinelerine güç sağlamak için kullanılanlar gibi özel bir 240 voltluk priz kullanır. Seviye 2 şarj cihazları, Seviye 1 şarj cihazının iki katından daha hızlı bir evde de şarj edebilir.

Araç Sarj Istasyon Araç Şarj İstasyonu Bayileri Mühendis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir