ups kesintisiz güç kaynağı

Enel UPS

Enel Ups, Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak uzun yıllardır projelerde bulunmuş elektrik mühendisi ve mekanik mühendisi başta olmak üzere teknik kadromuzun ve saha kadromuzun kalitesi ile projelerde yer almaktayız. Jeneratör alımlarınız için iletişme geçinizi, UPS Kesintisiz Güç Kaynağı Marmara Bölgesi trakya Taahhüt işleriniz ile ilgili teklif almanızı ve birlikte çalışmayı umut ederiz.

enel ups
enel ups

ENEL UPS, GALAXY UPS, INFORM UPS, APC / SCHNEIDER UPS, TESCOM UPS, AC-DC UPS, EATON UPS, MAKELSAN UPS, EMERSON UPS, SOCOMEC UPS, NECRON UPS, ESİS POWER UPS.


Elektrik Proje Taahhüt ve  Mekanik Proje Uygulamalar ile yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz.Elektrik Taahhüt.
İstanbul, tekirdağ, kırklareli, edirne, çorlu, çerkezköy, lüleburgaz elektrik tesisat firması, ups ürün satışı

0288 502 20 39

  • 5kva-1000kva UPS Kesintisiz Güç Kaynağı
electrical contractors
electrical contractors

elektrik malzeme satışı, toptan malzeme, karaköy elektrik firma, ups uygun fiyatlı, benzinli ups satın al, projeler, ups fiyatları, uygun ucuz ups, enel ups, enel kesintisiz güç kaynağı.

Enel Ups Fiyatları

Fiyatlar için e posta ile iletişime geçiniz.

UPS olarak bilinen Kesintisiz güç kaynağı yani ingilizcesi Uninterruptible Power Supply akü ve cihazdan oluşur, Fİyatları güçleri ile doğru orantılı değildir 15kva bir UPS takım olarak 2.000usd civarındadır. Projeleriniz ve kesintisiz güç kaynağı alımlarınız için bizimle iletişime geçmeden almayınız, 33 yıllık tecrübe ile hizmet vermekteyiz.


UPS Nedir?

Elektrik kesintilerine karşı enerji sürekliliği sağlamakla birlikte sürekli olarak da sistemi sinüzoidal olarak faz nötr 220V fazlar arası 380 volt olrak besleyip cihazların ömürlerini uzatıp, şebekenden gelen parazit ve yüksek gerilimleri önleyerek arızaları ortadan kaldırmaktadır. Düşük voltajı yükseltip yüksek voltajı düşürmektedir aynı zamanda yani regülatör görevi de görmektedir.

100Kva UPS Satın Al 

Tem Elektromekanik Taahhüt ve Mühendislik San Tic Ltd Şti firması olarak Proje olarak iş ve alışveriş merkezleri, otel ve turistik tesisler, mağaza, hastane, endüstriyel tesisler ve akıllı bina/ konut gibi çeşitli İşlevlerde her tür yapı için aşağıda belirttiğimiz alanlarda elektrik projesi hizmeti vermekteyiz. Almış olduğumuz bayilikler ile uygun fiyatlı toptan malzeme satışımız vardır. ups bayisi ups Satışı, Orta Gerilim Tesisatı Yerleşim Projeleri, Aydınlatma Tesisatı Kuvvetli Akım Tesisatı Güç Faktörü Kompanzasyon Tesisatı, Jeneratör Tesisatı, Kesintisiz Güç Sistemi (UPS) ve Tesisatı; Hadımköy, Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz bölgesi ağırlıkta olmak birlikte Tüm Marmara bölgesine hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz, regülatör ve ups:
5kva UPS, 6kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 10kva UPS, 15kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 20kva UPS, 25kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 30kva UPS, 45kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 60kva UPS, 80kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 90kva UPS, 100kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 120kva UPS, 125kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 130kva UPS, 140kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 150kva UPS, 150kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 160 kva UPS, 160 kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 180kva UPS, 200kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 250 kva UPS, 15kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 650 kva UPS, 850 kva Kesintisiz Güç Kaynağı, 1000 kva UPS, 1200 kva Kesintisiz Güç Kaynağı,

teklif için info temelektromekanik.com mail atınız