Solar Sistem Güneş Enerjisi Kurulumu

Güneş Enerjisi Solar Enerji Sistemleri

Güneş Enerjisi Solar Enerji SistemiTüm cihazlarımız için olmazsa olmaz elektrik enerjisi için daha ekonomik bir yolumuz var bu Tedaş’tan değil, kendi elektriğimizi üreterektir.

Biz Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunları olarak amacımız kaliteli enerjiyi düşük maliyet ile yüksek performans sağlanmasıdır. Sizlere uygulama hizmeti vererek ücretsiz enerjiyi kullanmanıza yardımcı olacağız.

Güneş Enerji Sistemi
Güneş Enerji Sistemi

Solar Power solar energy dediğimiz yani güneş enerji sistemleri yenilenebilir enerji olarak günümüzde en temiz enerji türüdür. Güneş Panelleri toprağa ya da çatıya yapılabilmekte ve hiçbir canlıya zarar vermemektedir. En ucuz elektrik üretimini sağlayabilen türlerden biridir. Rüzgar gülleri de 2. sırada temiz enerji sınıfında bazen göçmen kuşların güzergahında olması onların ölümüne yol açmaktadır.

Bunun yanında hidroenerji dediğimiz suyun gücünü kullanarak üretilen ernerji vardır ki çoğu durumda suya set yapıldığından bölgedeki canlılara zarar verebilmektedir. doğalgaz çevrim, termik santral ve Nükleer enerji vardır ki yenilenebilir değil doğaya oldukça zarar veren türlerdendir.

Solar Sistem Güneş Enerjisi Kurulumu
Solar Sistem Güneş Enerjisi Kurulumu

Solar Sistem Güneş Enerjisi Sistemleri TEM Lüleburgaz, şebekeden bağımsız fotovolik PV panel akü inverter kablo ile kurulum güç enerji elektrik.

Solar sistemler, güneş enerjisinin elektriğe dönüştürülmesini sağlayan ve bunu ek bir maliyet olmadan gerçekleştiren sistemlerdir. Evinizin güneş gören bir bölgesine kurup rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sistemler, güneş enerjilerini güneş paneliyle tutar ve daha sonra sistemdeki diğer aygıtlar aracılığıyla biriktirmeye başlar. Biriken güneş enerjisi, evdeki elektrik sisteminde kullanılmaya uygun değildir, dolayısıyla inverter aracılığıyla evde kullanılabilecek hale gelir ve evdeki tüm elektrik sistemini hiçbir ücret ödemeden solar sistem aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Güneş enerjisi sistemleri nerelerde kullanılabilir?

Güneş enerji sistemleri aslında kısaca her yerde kullanılabilmektedir, aküye sahip sistemde şebeke bağlantısına gerek de yoktur yakında tüm evlerin çatısında olacak sistem şu an için yaygın olarak hobi bahçeleri, bağ evi, prefebarik evler veya konteynerler, tekneler ve trafo kurumu gereken maliyetli olan bölgelerde güneş enerjisi sistemlerinin kullanımı yaygındır.

Hizmet Bölgelerimiz:

 • Lüleburgaz Güneş Enerji Sistemleri
 • Babaeski Güneş Enerji Sistemleri
 • Çorlu Güneş Enerji Sistemleri
 • İğneada Güneş Enerji Sistemleri
 • Demirköy Güneş Enerji Sistemleri
 • Kırklareli Güneş Enerji Sistemleri
 • Tekirdağ Güneş Enerji Sistemleri
 • Edirne Güneş Enerji Sistemleri
 • Çerkezköy Güneş Enerji Sistemleri
 • Pehlivanköy Güneş Enerji Sistemleri
 • Pınarhisar Güneş Enerji Sistemleri
 • Vize Güneş Enerji Sistemleri
 • Muratlı Güneş Enerji Sistemleri
 • Şarköy Güneş Enerji Sistemleri
 • Malkara Güneş Enerji Sistemleri

Trakya Güneş Enerji Panelleri Hizmeti

1000 m2’lik bir çatı alanında, yaklaşık 170 kW gibi kurulu güçleri elde edilmektedir. Türkiye’de ortalama güneşlenme saatlerine göre, 230 bin ile 25 bin kWh enerji elde etmek mümkündür. Yani yıllık ortalama $33 bin mertebesindedir.

On Grid Solar Sistem Kurulumu = On grid Güneş Enerji Sistemlerinde şebeke ile uyumlu çalışan sistemleridir. Yine akü sistemimiz oalcaktır fakat burada enerjinin satılması söz konusudur. Güneş panelleri, on grid inverter kullanılır. Güneş panellerinin ürettiği elektrik on grid inverter aracılığı anlık 220 volt veya 380 volta çevrilerek kullanılabilir.

Üretim fazlası enerjiyi anlaşma yapılması durumunda elektrik dağıtım kurumuna satabilirsiniz. Bu sistemde aküler bulunmaz. Bu yazımızda On Grid sistemler hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

Güneş Enerjili sulama sistemlerimiz de mevcuttur.

Güneş Enerji Sistemi Firması

Güneş Enerjisi Solar Enerji

Güneş Enerjisi Sistemi Fiyatları

Güneş Panel Fiyatları Trakya Güneş Enerji Sistemleri

GÜNEŞ PANEL FİYATLARI

İletişim için tıklayınız

Related Posts

Güneş Enerji Sistemi Güneş Enerji Sistemi Firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir